Galeria i opisy domków całorocznych

Domki do wynajęcia Ostrowo

Poznaj nasze domki całoroczne

Nasze domki to oparte na nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze oraz aranżacji miejsca noclegowe, idealne dla całej rodziny, pary czy grupy przyjaciół. Każdy z domków posiada wszystkie elementy wyposażenia niezbędne do komfortowego zażywania wypoczynku.

Domki

Nasze domki to oparte na nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze oraz aranżacji miejsca noclegowe, idealne dla całej rodziny, pary czy grupy przyjaciół. Każdy z domków posiada wszystkie elementy niezbędne do komfortowego zażywania wypoczynku. Na gości czekają domki składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni i łazienki. Domki są również w pełni wyposażone w takie akcesoria jak garnki, talerze sztućce, ręczniki czy szklanki. Zadbaliśmy o to, by wystrój domków był nie tylko w pełni funkcjonalny, ale także estetyczny. Domki są ogrzewane elektrycznie, nowoczesnymi grzejnikami na podczerwień.

Teren

Zapewniamy naszym gościom maksimum prywatności i spokoju oraz bezpieczeństwa niezbędnego do wakacyjnego relaksu. Obiekt jest oświetlony oraz całodobowo monitorowany. Ogromną wagę przykładamy do dobrego samopoczucia naszych gości, więc nasze domki charakteryzują się czystością, schludnością i gustownym stylem. W obrębie posesji, na której ulokowane są domki nad morzem znajdują się przepięknie zagospodarowane tereny zielone, a także plac zabaw i miejsca, w których można spędzić czas na świeżym powietrzu. Dla uprzyjemnienia wolnego czasu można korzystać z gier, piłek, badmintona i bramek do gry w piłkę nożną, a także z basenu z podgrzewaną wodą i dużej altany z grillem gazowym. Wkrótce planowane jest także udostępnienie sauny. Dla gości którzy aktywnie spędzają czas mamy rowery i zewnętrzną siłownię, którą oddamy do użytkowania już w kwietniu. Usytuowanie w odległości zaledwie 1 km od morza jest dodatkowym atutem, ponieważ umożliwia szybkie dotarcie na plażę.

Recepcja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-17.00. Chętnie udzielimy informacji na temat szczegółów pobytu, ale także atrakcji turystycznych, które warto zwiedzić w okolicy. Poza sezonem można się z nami kontaktować telefonicznie lub przez pocztę e-mail.